פרויקט גמר - המסע שלי | "המדורגים" נטלי עסיס גולן

אנחנו מתקרבים לקראת סוף סמסטר שני ועבודה על פרויקטי גמר בעיצומה. החלטנו לראיין את הסטודנטים שלנו לעיצוב מדיה שסיימו בהצלחה בשנה שעברה עם פרויקטים חדשניים ומצוינים ולקבל טיפים.

הראשונה שראיינו היא נטלי עסיס גולן בעלת Lines Studio - סטודיו לעיצוב ובניית אתרי וורדפרס.

ה"מדורגים" היא אפליקציה לחיפוש בעלי מקצוע. העיצוב כולו הוא מאויר כאשר הדמות שמובילה את הקמפיין היא דור. המטרה הייתה לתת תחושת חמימות והקלה לטכנולוגיה. דור הוא דמות כמוני כמוך, דומה מאוד לבן אדם ואינו מושלם כמו כולנו, הוא דומה מאוד לחבר או "לשכן ממול" ומטרתו לקחת את המשתמש למסע ולתת לו הרגשה שניתן לסמוך עליו. במסגרת הקמפיין עוצב גם פוסטר, דף נחיתה וסרטון אנימציה.

לאתר פרויקט גמר היכנסו ל https://natalieassis43.wixsite.com/hamedoragim


נטלי איך בחרת את הנושא לפרויקט ?

הנושא לפרויקט הגיע מתוך צורך שהיה לי. בדיוק התחתנתי והייתי צריכה לעבור דירה. חיפשתי המלצות של אנשים לבעלי מקצוע וחוויתי כאוס. נכנסתי בעיקר לקבוצות בפייסבוק לחפש המלצות מאנשים והיה לי קשה לפרסם פוסט חדש בכל פעם שרציתי המלצה לבעל מקצוע. אמנם יש אפליקציות ואתרים שמרכזים, אבל לא באמת הייתה לי אפשרות ליצור קשר עם הממליצים ולשאול אותם שאלות. וכך נולד הפרויקט. החלטתי ליצור אפליקציה שתרכז את הכל, כולל אופציה להתכתב עם הממליצים בהודעה רגילה או הודעה קולית, כולל אופציה להזמין את בעל המקצוע דרך האפליקציה, ליצור איתו קשר, וכן לראות את המסלול שלו כאשר הוא יוצא אליי. ובכל פעם שמישהו ממליץ הוא מקבל הנחה להזמנה הבאה.

מה היו הקשיים שלך ומה הלך לך בקלות ?

הקושי היה בעיקר לגבש שפה גרפית, אבל ברגע שהרעיון גובש, היה לי מאוד קל ליצור אותו, כי כבר הכל היה לי כתוב, הצבעים, השפה, הפונטים. היה קשה למשל ליצור את המסך הראשון באפליקציה, אבל אחריו, כל היתר זרמו בקלות.הצעה לקמפיין דיגיתלי ופרבומי

מאיפה הגיעה ההשראה לעיצוב ?

ההשראה לעיצוב הגיעה מהרצון לשלב טכנולוגיה גבוהה עם נגישות למשתמש. וכך הצבעים שהבאתי היו יותר הייטקיסטים והאיורים, האייקונים, הלוגו וכדומה היו יותר "מקושקשים". מעין רצון לדבר למשתמש בגובה העיניים.

מה היו הצעדים המשמעותיים שקידמו את יצירת הפרויקט ?

ישבתי שעות לקבל השראות, בין אם זה ממקורות בארץ ובין אם זה ממקורות מחו"ל. ישבתי גם עם רכז המגמה ברק הריסון, והוא עזר לי כל פעם לתקן את עצמי, להחליט מה כדאי להוסיף ומה כדאי להוריד.

מסכי אפליקציה ושפה גרפית

האם הייתה לך שיטה לעבודה?

השיטה שלי הייתה קודם לכתוב ולתכנן מה אני רוצה שיהיה בכל מסך, מה אני רוצה להעביר, מעט קשקושים וסקיצות ומשם העברה לתוכנה כבר הייתה יותר קלה.

יש לך עצות לסטודנטים לעיצוב?

העצה שלי היא לא ללכת על הבנאלי והפשוט. לנסות כן להביא משהו חדש, לחפש מקורות השראה. כולם עושים את זה ולא צריך לפחד מזה. לא תמיד קל ליצור רעיון בראש מאפס וחשוב לבדוק מה הולך היום בשוק, מה מודרני ועם זה לרוץ. וכמובן,לא לפחד לשאול שאלות ולהעז! זאת באמת ההזדמנות לתת לדמיון לפרוח.עבודות נוספות של נטלי ניתן לראות בפייסבוק או באתר https://lines-studio.co.il/


לעבודות נוספות של סטודנטים לעיצוב מדיה

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Archive